Zastanawiam się co tym razem…

Zastanawiam się co tym razem jest przykryte za tą całą aferą z TVN i Kukizem. Skoro Polaczki stoją pod sejmem i ryczą, napadli na Sosnierza i nawet nie wiedzieli o co chodzi to na pewno Kaczyński z Morawieckim stosują swój prastary trik. Jak wtedy tłumy wyszły protestować w związku z tą aborcją to pokurcz musiał mieć niezły ubaw.

Bo kogo obchodzi, że zmierzamy w kierunku katastrofy ekonomicznej, mieszkań po milion złotych w Przasnyszu, banknotu 10.000, płacenia za wszystko 2 razy drożej niż na zachodzie przy wypłatach 3000 z czego 2700 będzie szło na podatki.

Ważna jest religia w szkołach, aborcja, LGBT, małżeństwa homoseksualne i wszystkie możliwe bzdury tylko nie ekonomia i sprytny transfer pieniędzy.

Jak policja zatłukła jakiegoś ćpuna to Polaczki są gotowi ruszać z koktajlami Mołotowa na komisariat, ale jak wchodzi kolejny podatek i jak Polaczek 3/4 dnia swojej niewolniczej harówy poświęca, żeby zarobić na haracz dla państwa. Jak Vateusz z Glapińskim robią loda developerom i realizują program mieszkanie za milion, okradają Polaków z życia, czasu i owoców pracy, robią przewały na koronce to Polaczek ma w dupie, bo to nudne i za długie.

#bekazpisu #polska #polityka #koronawirus #policja #polityka #kukiz #bekazlewactwa #bekazprawakow #tvpis #ekonomia #gospodarka #finanse #pieniadze