Trochę o obecnej sytuacji z…

Trochę o obecnej sytuacji z perspektywy WSB.

Float #gme to 51m akcji. Wg. danych Z 1/15 120% floata jest zshortowane. Oznacza to, że w rzeczywistości w obrocie jest 51m + ~60m z shortów. r/wallstreetbets od 8 miesiecy skupował akcje i obstawiał calle. Nikt nie wie ile WSB ma tak naprawde łącznie akcji. u/deepfuckingvalue ma 100000 akcji(50k akcji i opcje call na nastepne 50k) 4 miliony sie uzbiera ze screenshotów, którymi ludzie się chwalą. A ludzie, którzy nie postują? Może to jest 6, może 100 milionów. To nie ma znaczenia. Ważne jest to, że trzymamy i będziemy trzymać.

Gdy nastąpi infinity squeeze brokerzy muszą skupic z rynku 60m i za ich pomocą zamknąć shorty. Co to znaczy? Wystawią zlecenie PKC na 60m akcji. Te akcje znikną. Wyparowują. PYK. Nie da sie nimi dalej daytradować, kupować, zaniżać, optymalizować i kręcić obroty. I na WSB to rozumiemy.

Dlatego trzymamy.

I z ciekawości. Bo im więcej osób zrozumie i się obudzi, to też będą trzymali.

Bo chcemy zobaczyć co się będzie działo, gdy chwilowa, pozorna wartość GME będzie wzrastać i jednocześnie mieć świadomość, że rośnie tylko i wyłącznie dzięki nam. Bo trzymamy.

Co się stanie gdy osiągnie $1000. Czy ludzie nadal będą kupować? Czy nadal będzie nagonka na kupno przy $4206.9? A przy $10000?

Czy GameStop stanie sie najbardziej wartościową spółką na świecie (~$34000/akcje)?

Chcemy zobaczyć gdzie jest szczyt i spojrzeć z niego na cały świat u naszych stóp. A po drodze pomachać milionerom, bilionerom, międzynarodowym korporacjom i rządom światowym.

I za 30-40 lat naszym dzieciom i wnukom, wracającym z zajęć ekonomii, na których po raz pierwszy usłyszały o The Big Hold, które wyszarpnęło tryliony dolarów z rąk banków i miliarderów i przekazało w ręce zwykłych ludzi, móc spojrzeć w oczy, uśmiechnąć się i powiedzieć: „Tak. Pamiętam ten dzień. Do dziś trzymam 1 akcje.”.

Ktoś może zapytać, ale kto za to wszystko zapłaci? Czy te fundusz nie mogą po prostu zbankrutować? Mogą. I to już najprawdopodonie się dzieje(Melvin Capital). Wtedy obowiązek zapłaty przejmuje broker, który pozowlił na dokonanie shorta i nie upewnił się, że jego klient ma środki na pokrycie. Kto jest brokerem Melvina? JP. Fucking. Morgan.

A co jeśli JP Morgan też zbankrutuje? Wtedy zoobowiązanie przejmuje Izba Kontrolna(Clearing House), którego gwarantem jest US Goverment oraz FED. A oni nie bakrutują. Oni mają maszynki do drukowania pieniędzy.

Jakimś pieprzonym cudem WSB wepchnęło nogę w tylną drzwi w systemie finansowym, która od dziesiątek lat były wykorzystywana tylko przez najbogatszych.

Jedynym sposobem zorientowania się co jest za tymi drzwami jest trzymanie akcji.
#gme #gielda #pieniadze #