Siema #nocnazmiana , naszło…

Siema #nocnazmiana , naszło mnie dzisiaj coś gdy wracałem autem do domu z jednego z moich (już byłych) miejsc pracy. Jestę Inżynierę. (ʘ‿ʘ), a raczej byłem .

Powiedziałem dzisiaj jednej firmie, żeby spierdalali jak się nie zgadzają na moje wynalazki (ulepszenia do maszyn(automatyzacja itp.)) po 18 miesiącach modernizacji dla nich(korpo_medyczne).

Nie stać ich na mnie( ಠ_ಠ), mimo że srają pieniędzmi i mają rynek – lewicowe zarządzanie (korpo niemiecko/amerykanskie). Więcej tam hamburgerow niż szwabów, a szkoda. (To już chyba 7 miejsce pracy moje w ciągu ostatnich 3 lat – dużo się uczę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)).

Chce zrobić teraz pól roku przerwy z kobietą gdzieś w Chorwacji nad wodą (albo w okolicach ALP) i zastanawiam się nad zainwestowaniem w siebie (albo przepierdolenie) w tym roku jakichś 100.000 – 200.000 Euro. ALBO otworzenia firmy (produkcja zautomatyzowana, systemy (wszelakie), montaż, IMPORT/EKSPORT/ magazynowanie (popyt i podaż)).

Chcę przejść na system 6-7h pracy dziennie, myślałem nad własną działalnością w południowych Niemczech (okolice Szwajcarii ) – bo tutaj teraz mieszkam . Może jakieś #b2b

Ogólnie to mam trochę pomysłów na biznes ale nie wiem który pomysł zacząć albo w jakie szkolenie w siebie zainwestować ? (przepalić na nim pieniądze). Może uprawnienia do latania na helikopterach ?? why not. Będzie AKCJA – w okolicy szukają pilotów do helikoptera szpitalnego.

Coś o mnie, żeby opisać siebie i w czym mam wiedzę / doświadczenie / narzędzia i dostęp do nich, oraz czym się interesuję.

Jestem dynamicznym typem, taki łysy z Brazzers ale z wysokim w chuj IQ( Sherlock Holmes dedukcji) , lubię podejmować ryzyko i jestem gotowy stracić 99% w/w oszczędności , jeżeli osiągnę sukces i satysfakcję (tak na 80%). Mam trochę zryty beret, ale kto nie jest w pełni zdrów ?. Ogólnie to niczego mi w życiu nie brakuje teraz, po za odznaczeniem kolejnego punktu na mej liście do celów. (spełniłem większość w 2020). Mam sporo siana (ale pochodzę z biednej rodziny). Pracowałem też dla sektora wojskowego. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Mam wiedzę i doświadczenie w takich technologiach jak :

automatyka, robotyka, spawalnictwo, elektryka, hydraulika, pneumatyka, toczenie i frezowanie manualne oraz numeryczne, dostęp do narzędzi projektowania w 3D,PLC, szafy sterownicze, jak również druk 3D. monitorowanie inteligentnych budynków. Projektowanie i budowa maszyn od zera aż do instalacji u klienta.

Posiadam również na dzień dobry przestrzeń do100-150m^2 ( w pełni zautomatyzowane i ogrzane z OZE) więc forsy na utrzymanie nie brakuje + albo na wynajem kolejnych 150m^2. Do tego 400m^2 przestrzeni w Polsce (magazyn).

Głównie myślę nad linią produkcyjną z jakimiś metalowymi/plastikowymi/materiałowymi gównami (a’la MADE in CHINA) albo produkcja jedzenia (zautomatyzowana) w postaci chipsów czy innych kawo gówien z półki w LIDLU (lub czegoś co pokolenie Y-Z-S kupi). Coś prostego na średnia skale (rynek lokalny kilka MLN ludzi albo od razu produkcja na cały kontynent).

Z drugiej strony myślę nad czymś prostszym i zainwestowaniem w IMPORT/EKSPORT (zwiedziłem sporo świata, mam sporo wiedzy ekonomicznej) – tylko nie wiem co ?, baterie ?, falowniki, kable elektryczne, surowce do produkcji jakichś urzadzeń z OZE, technologie wodorowe lub coś dla sektora medycznego czy środowiska. Mam też dużą wiedzę z zakresu Chemii. (mama pracowała jako chemik w laboratorium , stary to debil nie pytajcie, w życiu nie przeczytał żadnej książki).

Dodam, ze moja kobieta to młodszy ode mnie #nerd IT senior programista – ona jest Ynteligętniejsza połówką tego związku, ale troszkę sierotka jeżeli chodzi o prowadzenie samochodu. #programista20k, ogólnie to ona dba o mir domowy, ja jestem ten od zarabiania forsy i dbania o przyszłość rodziny.

Niczego nam nie brakuje, w pełni zdrowi ale z racji, że mam teraz więcej czasu przez lockdown i nie moge uprawiać sportu – zajme się czymś KREATYWNYM i rozwojowym.

Ogólnie to umiem bardzo dużo rzeczy stworzyć i obracam się podczas wykonywania mego HOBBY pośród 3 wynalazców (wiek 38, 43, 72) którzy mają kilka patentów naukowych i prowadzą firmy w sektorach TECH oraz MED. Są dla mnie autorytetami Też bym chciał do nich dołączyć w końcu- jako młody ambitny 30 latek, co mi zostało więcej do samorealizaji. Czemu nie ? .

Doradźcie mi jakieś pomysły w co warto zainwestować.

tera hasztagi

#diy , #pokazkota #gielda #oze #autocad #pieniadze #inteligentnydom #finanse #spawanie #cnc #informacje #bezpieczenstwowprzemysle #przegryw #wygryw #podroze #programista15k .

Dlaczego automatyka – nie lubię pracować z ludźmi – są kurwa głupi i żyją na pokaz lub kredyt.

#niemcy #emigracja #narkotykizawszespoko