Mój poradnik jak wytłumaczyć…

Mój poradnik jak wytłumaczyć komuś że dascoin to ściema. Jeżeli te argumenty kogoś nie przekonają to tudno, obiekt jest zbyt naiwny i raczej nic mu nie pomoże.

1. Kłócenie się o kod jest bez sensu bo ludzie tego i tak nie rozumieją, nawet Bentyn usunął swój filmik i dobrze zrobił, bo stwierdził że nie skupia się on na istocie problemu, czyli piramidalnym sposobie dystrybucji. Jak ktoś z nas to oglądał to widzieliśmy że ich „zaorał” ale ktoś kto tego nie ogarniał mógł pomyśleć że Bentyn nie rozumie po prostu że Das jest inny, na innej zasadzie działa itd.

2. Powiedz żeby taka osoba sprawdziła choćby tag kryptowaluty tutaj, albo forum bitcon, czy jakiekąkolwiek inną grupę kryptowalut. Jest 1800 krypto, wielu z nas twierdzi że to shity ale tylko w dasie widać piramidę, to raczej dziwne że wszyscy z nas masowo tak mówią o tym dasie?

3. Jedyni którzy to wspierają to zamknięta grupka ludzi, która jest odseparowana od reszty krypto.

4. Większość filmików naganiaczy ma zablokowaną możliwość dodawania komentarzy na YT. Twierdzą że ludzie tam trolują, lub że ściemniają że to piramida. Tyle że wiele osób jedzie po różnych shitach, ale nikt z popierających je nie blokuje komentarzy. Oni doskonale wiedzą że komentarze by ich zmiażdżyły.

5. Kolejna rzecz to że jak powstają kryptowaluty to ktoś robi zwykłe ico i tyle. Nikt nie urządza bardzo kosztownych ewentów w Dubaju, Japonii na których leje się hajs strumieniem w celu zachęcania do wejścia w to. Widać przepych.

6. Poprzednia krypto tych samych osób czyli OneCOin. To była piramida. W necie znajdziesz info że dostali już kary na ileś tam milionów za zorganizowanie tego itp. Identyczny schemat jak z dasem.

OneCoin: Włochy nakładają karę €2,6 mln na firmy promujące piramidę


https://www.legalniewsieci.pl/aktualnosci/uokik-ostrzega-przed-onelife-network

7. UKOIK ostrzega przed DasCoinem:

https://uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=13844
https://www.fxmag.pl/artykul/uokik-prowadzi-postepowania-w-sprawie-futurenet-dascoina-i-onecoina
http://tradingjam.pl/uokik-ostrzega-przed-dascoin/

8. Czy pokazywanie że np. ETH kiedyś kosztowało 0,5$ a teraz kilkaset $ i twierdzenie że DasCoin będzie droższy bo jest o wiele lepszy od całej reszty nie jest dziwne? W jakim celu tak bogata firma, którą stać na tak drogie imprezy stara się przekonać ludzi aby kupowali te licencje? Przecież to idiotyzm, gdyby w to wierzyli to sami by trzymali a nie sprzedawali za grosze.

7. Jak działa piramida finansowa

Dla przykładu ten chłop https://www.youtube.com/channel/UCt2TA4njSw168PLLLOF4o0g
nie jest pracownikiem tej firmy, tylko naganiaczem który dostaje ogromną prowizję od każdej osoby którą w to wciągnie. Dlatego mu zależy na tym żeby zachęcać innych i tak bardzo się poświęca

8. Jeżeli ta osoba jest tak święcie przekonana że dascoin to nie ściema zoferuj mu zakład 10:1
Jeżeli ty masz rację, on płaci ci 100zł, jeżeli on ma rację ty mu płacisz 1000zł. Raczej nikt na to nie pójdzie, wtedy zrób ironiczny uśmiech od ucha do ucha. Jeżeli zgodzi się to zarobisz łatwoi 100zł

#kryptowaluty #dascoin #piramidafinansowa #bitcoin #shitcoin #scam #januszebiznesu #inwestycje #pieniadze