Hej, W ramach nauki…

Hej,
W ramach nauki developmentu na Ethereum, w Solidity, postanowiliśmy stworzyć z żoną @Emkacf aplikację implementującą interfejs ERC 721. Każdy token 'naśladuje’ realnie istniejący framework/bibliotekę danego języka programowania (można sobie kupić token Angulara lub Springa i poczuć się przez chwilę, jak rosyjski oligarcha).
Z każdym zakupem cena danego tokena rośnie, wiec jeżeli ktoś stwierdzi, że kupi sobie Springa, a inny użytkownik jest już w jego posiadaniu to na konto pierwotnego właściciela wpłacana jest ilość Etheru powiększona w stosunku do ceny, którą zapłacił. Można więc na tym zarobić. Oprócz tego 1% sumy transakcji będzie dostępne do wypłacenia dla programistów, ktorzy stworzyli daną bibliotekę/framework po weryfikacji u nas.
Aplikacji-gier typu collectibles jest już kilka w sieci blockchain, ale mamy nadzieję, że tematyką trafimy w gusta innych developerów, którzy wolą poinwestować pieniądze w 'biblioteki’, niż wirtualne kotki, a przy okazji można w ten sposób wesprzeć jakiegoś twórcę open-source.
Startujemy już za 4 minuty pod adresem: https://cryptolibraries.io/
#programowanie #blockchain #ethereum #solidity #gry #it #kryptowaluty #inwestycje #pieniadze