Ale wy wszyscy jesteście…

Ale wy wszyscy jesteście obsrani ze strachu. Naiwni kurwa do granic…

1. Nie wychylaj się i nie podkładaj się sam do płacenia tego podatku. 8 Lat prowadziłem DG, wiem jaki oni burdel tam mają i nie ma szans żeby przeanalizowali te raporty z giełd, podliczali każdego i was za to ścigali

2. Każde normalne państwo już dawno uregulowało kwestię kryptowalut. U nas nie, dlatego idiotycznie podciągnięto je pod nie pasujące do nich przepisy.

3. Gdyby ktoś obracał np. 10 000 zł i z tego obrotu miałby do zapłacenia podatku np. 30 000 zł to bez problemu zostanie z niego zwolniony. Jest to nierealne. Polski rząd zostałby wykpiony w Strasburgu i doskonale o tym wie.

4. Podatki nie są celem rządu, są jedynie środkiem do celu. Celem jest wystraszenie ludzi przed inwestowanie w kryptowaluty. W ostatnim czasie zobaczyli jak lawinowo społeczeństwo zaczęło pieniądze pakować w krypto. Lokaty topnieją, dla nich do dramat przed nadchodzącym kryzysem. Chcą jedynie abyście swojego kapitału nie trzymali w krypto.

5. Rząd nie boi się kryptowalut bo ma to w dupie. Kryptowaluty nie zaszkodzą za ich kadencji. To nie są jacyś idealiści walczący o przyszłość budżetu państwa. Mają na to wyjebane. Liczy się dla nich dzisiejszy budżet, za ich kadencji. Nie za kadencji opozycji lub jakichkolwiek następców.

6. Oni wiedzą że krypto to przyszłość, ale jak już mówiłem mają na to wyjebane, liczy się dla nich budżet za ich kadencji a co będzie z Polską i narodem za dziesięć lat gówno ich interesuje. Koryto może przeciekać, ważne aby zdążyli do niego dolewać, jak od niego odejdą to może się opróżnić.

7. Nie chodzi o podatki. Oni nie są idiotami jak niektórym się może wydawać i wiedzą jakie będą długofalowe skutki i że mniej tych podatków dostaną sumarycznie. LICZY SIĘ DZISIAJ – ICH KADENCJA.

8. |Rząd doskonale się przygotował do tematu kryptowalut i doskonale wie jak to wszystko funkcjonuje. To że są skurwielami patrzącymi na siebie, mającym w dupie społeczeństwo to inna sprawa.

9. Rosja, Białoruś, Ukraina to nie są przykłady dobrych, mądrych rządów. Mają dużo niższy budżet od nas, ale nie zwalniają z podatków od krypto dla dobra obywateli i ze względu na ich przyszłość. To takie same kurwy jak u nas. Robią to dla siebie. Od dawna było głośno że oligarchowie z post sowieckich krajów zapakowali się w krypto. Zwalniają to z podatków ze względu na siebie. Ich narodu i tak nie stać na znaczące inwestycje

10. Rząd chciał afery, zamieszania, strachu. Nie chciał jak niektórym się może wydawać tych ochłapów z podatków, przy budżecie to nic… Sami doskonale wiedzą że na dłuższą metę będą na tym stratni.

11. Skończcie kurwa ten kabaret i wyzywać rząd od idiotów nie rozumiejących jaką głupotę robią bo gimbus 17 lat wie że krypto ucieknie za granicę. Oni doskonale lepiej wiedzą od was jakie będą tego skutki. Mają inne cele. Tyle.

12. Nie kurwa, nie bronię ich kretynie (pewnie wielu debil, doszło do takich wniosków).

13. NIE TRZĘŚCIE DUPAMI I NIE WYCHYLAJCIE SIĘ SAMI Z PCC!!!

14. Strach przed krypto, afera medialna, odciągnięcie was od krypto – to jest cel.

15. Posty debili, trolli, gimbusków „xD” którzy będą tu spamować kasuję z miejsca.

#kryptowaluty #bitcoin #podatki #pieniadze #pis